1 2 3 4 5

YENİLMEZ FORKLİFT | KURUMSAL BİLGİLER


2000 yılından bu yana İzmir ve civer bölgelere Forklift ve Vinç Kiralama, Araç Kurtarma hizmeti vermekteyiz. İzmir'de Mobil Vinç, Sepetli (Platform) vinç, Hiyap Vinç ve Forklift kiralamada profesyonelleşmiş deneyimli kadromuzla size en iyi hizmeti verebilmek amacıyla araç parkurumuzu düzenli olarak yenilmekteyiz. Araç parkurumuzda bulunan forklift ve vinçlerimizi tecrübeli operatörlerimiz ile hizmetinize sunmaktayız. Kiralık vinç ve forklift konusunda kalite; teknolojik ve uygun araç seçiminin yanında deneyimli ve bilinçli operatörlerin yönetiminden geçmektedir. Araç parkurumuzda; kiralık vinç, kiralık mobil vinç, kiralık hiap, kiralık sepetli vinç, kiralık insan kaldırma vinçleri, kiralık forklift, kiralık vinçli kamyonlar, kiralık platformlar, teleskopik vinçler, kiralık teleskopik vinçler, nakliyat vinçleri bulunmaktadır. 5 'ton'dan 160'tona kadar olan kaldırma kapasitemiz, güler yüzlü personelimiz, İzmir ve çevresin başta olmak üzere Ege Bölgesi'nin her yerinde siz müşterilerimize 14 yıllık tecrübemiz ile hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Haftanın 7 günü, 24 saat boyunca forklift kiralama, Araç Kurtarma, Vinç Kiralama hizmeti için size bir telefon kadar yakınız.


Müşterilerimiz için;
Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada bulunduğu konutlar ve yapılar üretmek. Yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmak. Yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerimizin, olabilecekleri en üst seviyede memnuniyetini sağlamak.

 

Çalışanlarımız için;
Çalışanlara karşı adaletin ve sağduyunun hakim olduğu, yenilikçi fikirlerin desteklendiği, başarı hedeflerinin açık ve net olarak ortaya koyulduğu ve hedeflere ulaşma mertebesinde ödüllendirildiği, çalışılmaktan mutluluk ve gurur duyulan bir kurum olmak.

 

İş ortaklarımız için
Dürüstlük, doğruluk ve güven üzerine kurulu, uzun dönemli çözüm ortaklıkları kurarak, karşılıklı kazancın gözetildiği, adil bir çalışma anlayışı oluşturmak ve sürdürmek.